Aşk dedikodularıyla gündemdeydi! Bade İşçil bu sefer soruları yanıtsız bıraktı

Bade İşçil, önceki gün Bebek’te yaptığı yürüyüş sırasında görüntülenmişti. “Yazın herhalde kemik olarak devam edeceğim hayata” diyen oyuncu, yeni aşk sinyali vermişti.

Kalbinin dolu olduğunu söyleyen 40 yaşındaki İşçil, henüz tanışma aşamasında olduklarını belirtmişti.

“DAHA YENİ TANIYORUM”

“Yok bir şey ya. Kriterlerime bakıyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum” diyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etmişti:

Daha bir yemeğe çıkalım görüşelim de. Değerlendirmedeyim. Aramız da kalsın şimdilik. Daha açılamadım. Ben daha yeni tanıyorum. Tanıdıkça olursa görürsünüz. Gideceğim teklif edeceğim gözetiyorum şu an.

SADETTİN SARAN İLE AŞK İDDİASI!

Bu açıklamalarının ardından iş insanı Sadettin Saran ile aşk yaşadığı iddia edilen Bade İşçil, “Sadettin Saran ile sevgili misiniz?” sorusu karşısında konuya son noktayı koyarak; şu açıklamayı yapmıştı:

Ben öyle bir şey demedim. Herkes kendi kendine gelin güvey oluyor. Platonik aşk devam ediyor.

BU KEZ CEVAPSIZ BIRAKTI

Bade İşçil, önceki gün Bebek’de arkadaşı ile birlikte yürüyüş yaparken görüntülendi. Gazetecilerin fotoğraf ricasını geri çevirmeyen İşçil, “Hava bu gün harika, yaz artık geliyor. Biz de bu havayı fırsat bildik ve yürüyüşe çıktık. Şimdi birer kahve içip gideriz” dedi.

“SAKLAMAZ SİZDEN”

Geçtiğimiz haftalarda Bade İşçil’in İş insanı Saadettin Saran ile aşk haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Muhabirlerin aşk soruları karşısında Bade İşçil, “Hava güzel, her şey güzel. Bu sorulara cevap vermesem daha iyi olur” dedi.

Yanındaki arkadaşı ise, “Öyle şey mi olur ya? Eğer olsa zaten Bade’yi ben tanırım saklamaz sizlerden de. O magazini sever. Sizleri de seviyor söylerdi.” dedi. İki yakın arkadaş daha sonra oradaki bir mekana giderek kendilerine birer kahve söyledi ve pazar günü güzel havanın tadını çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir